Info tellimise kohta

Toote valimine ja tellimuse esitamine.

Valides välja sobivad tooted, mida soovite osta e-poest, lisage need ostukorvi. Kõikide toodete pilte saate näha suuremalt, kui klikite pildil.  Küsimuste tekkimisel võtke julgesti ühendust meilil: info@fototapeet.eu

Peale tellimuse kinnitamist, avaneb isikuandmete täitmise leht ning täitke avanenud aknas vajalikud lahtrid. NB! Enne andmete salvestamist kontrollige kindlasti andmete õigsust, et tellitud kaup hiljem ikka õige inimese juurde ja õigesse kohta jõuaks. 

Peale tellimuse edastamist saadame Teie e-posti aadressile tellimuskinnituse/ arve.

NB! Juhul, kui tellimuskinnitus/ arve ei ole 12h jooksul peale tellimuse esitamist Teie e-postkasti jõudnud, siis saatke meile vastavasisuline teade aadressil info@fototapeet.eu

NB! Kontrollige ka oma rämpsposti kausta (Junk Mail), kuna vahel võivad tundmatult adressaadilt saabunud e-kirjad ka sinna rännata.

Järelmaks.

Kõiki kaupu on võimalik osta ka järelmaksuga, sissemakse alates 15%, makseperiood kuni 12 kuud. Lepingutasu 0%. Järelmaksu taotlemiseks saada vastava sisuline kiri ( järelmaksu suurus, periood, enda sisetuleks ja töökoht )
info@fototapeet.eu
või tellimust tehes kirjutage vastav info ostukorvi märkuste lahtrisse või saatke küsimused läbi päringuvormi, peale seda võtame juba teiega ühendust andmete  täpsustamiseks ja vormistame teile maksegraafiku.


Arve tasumine.

Arve maksetähtaeg on 7 päeva. Arve saate tasuda kohe peale ostukorvi kinnitust läbi PayPaly Acceptance Mark konto  krediitkaardiga, läbi pangalingi või ülekandega arve alusel. Arvet saab tasuda kahes osas: 50% ettemaksena ja 50% kauba kohale saabudes, või järelmaksuga.
NB! Palun märkige arve tasumisel makse selgitusse kindlasti ka arve number.


NB! Kui arvel näidatud summa 7 päeva jooksul laekunud ei ole, siis loeme tellimuse tühistatuks.


Kauba kohaletoimetamine ja rahvusvaheline tellimus.

Kaupa saadame Itella Estonia OÜ, ja AS Eesti post ja Omniva vahendusel, kõik pakendid ei mahu pakiautomaatidesse ning vastav info kajatakse teile tellimuse juures. Kui soovite kaupasid tellida väljaspool Eesti Vabariigi territooriumit, siis lepitakse kohaletoimetamise viis ja saatekulu kokku eraldi, e-posti teel. 
Tellimuse täitmise ajaks on 5- 20 päeva alates arve tasumisest, kui tarneaeg peaks mingil põhjusel pikenema, anname sellest teile ka kohe teada. Erinevatel kaupadel on erinev tarneaeg, millest teavitatakse teid meili teel.


Tellimuse tühistamine

Teil on õigus tellimus tühistada 3 päeva jooksul alates tellimuskinnituse/ arve kättesaamisest. Selleks palume Teil saata meile vastavasisuline e-kiri aadressil info@fototapeet.eu

Kauba vahetamine või tagastamine.

 Kauba kättesaamisel enne paigaldust kontrollida üle selle sobivus ja tapeedide puhul panna kõik paanid enne paigaldust kokku, et näha kogutulemust ja mustrite kokkusobivust.
Kui soovite kaupa tagastada, või vahetada tuleb vastavasisuline avaldus saata 14 päeva jooksul aadressile info@fototapeet.eu, soovitame lisada ka kauba tagastamise põhjus.
Kaupa on võimalik vahetada või tagastada 30 päeva jooksul alates selle kättesaamisest. Kaup tuleb tagastada originaalpakendis, koos kõikide markeeringutega ja samas seisukorras, nagu see oli kättesaamisel. Määrdunud, lõhutud või muul moel rikutud kaupa ei vahetata ümber ja selle tagastamisel ei ole Tellijal õigust nõuda talle raha tagastamist.

 NB! Tagastamisel kaasnev postikulu  kuni 10 € ulatuses jääb tarbija kanda. 

Tagastatud kauba eest kanname raha Teie pangaarvele hiljemalt 1 kuu jooksul peale tagastamisavalduse esitamist.


Isikuandmete kaitse ja vastutus


Fototapeet.eu on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine
Isikuandmed on andmed, mida Fototapeet.eu kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.
Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
• kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil
• veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
• ostu või tellimuse sooritamisel meie poes või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel.


 

Muude andmete kogumine
Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht).
Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie poodides ja veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.


 

Kogutud isikuandmete kasutamine
Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Fototapeet.eu tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.
Kliendi paremaks teenindamiseks võib Fototapeet.eu avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Fototapeet.eu-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport – AS Eesti Post, Itella Estonia OÜ


 

Kogutud isikuandmete muutmine
Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Minu konto“ alas.

 

Isikuandmete kaitse
Fototapeet.eu rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus
Kõiki Fototapeet.eu e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.


 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused
Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.
Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@fototapeet.eu


Meeldivaid oste !
  

 Maksevõimalused läbi:


Või ülekandega: www.nordea.ee Swedbank SEB   

        
       https://www.lhv.ee/