Info tellimise kohta

Toote valimine ja tellimuse esitamine.

Valides välja sobivad tooted, mida soovite osta e-poest, lisage need ostukorvi. Kõikide toodete pilte saate näha suuremalt, kui klikite pildil.  Küsimuste tekkimisel võtke julgesti ühendust meilil: info@fototapeet.eu

Peale tellimuse kinnitamist, avaneb isikuandmete täitmise leht ning täitke avanenud aknas vajalikud lahtrid. NB! Enne andmete salvestamist kontrollige kindlasti andmete õigsust, et tellitud kaup hiljem ikka õige inimese juurde ja õigesse kohta jõuaks. 

Peale tellimuse edastamist saadame Teie e-posti aadressile tellimuskinnituse/ arve.

NB! Juhul, kui tellimuskinnitus/ arve ei ole 12h jooksul peale tellimuse esitamist Teie e-postkasti jõudnud, siis saatke meile vastavasisuline teade aadressil info@fototapeet.eu

NB! Kontrollige ka oma rämpsposti kausta (Junk Mail), kuna vahel võivad tundmatult adressaadilt saabunud e-kirjad ka sinna rännata.


Järelmaks.

Kõiki kaupu on võimalik osta ka järelmaksuga, sissemakse alates 15%, makseperiood kuni 12 kuud. Lepingutasu 0%. Järelmaksu taotlemiseks saada vastava sisuline kiri ( järelmaksu suurus, periood, enda sisetuleks ja töökoht )
info@fototapeet.eu
või tellimust tehes kirjutage vastav info ostukorvi märkuste lahtrisse nii nagu näidisel, peale seda võtame juba teiega ühendust andmete  täpsustamiseks ja vormistame teile maksegraafiku.


Arve tasumine.

Arve maksetähtaeg on 7 päeva. Arve saate tasuda kohe peale ostukorvi kinnitust läbi PayPaly Acceptance Mark konto  krediitkaardiga, läbi Swedbanki pangalingi või ülekandega arve alusel. Arvet saab tasuda kahes osas: 50% ettemaksena ja 50% kauba kohale saabudes, või järelmaksuga.
NB! Palun märkige arve tasumisel makse selgitusse kindlasti ka arve number.


NB! Kui arvel näidatud summa 7 päeva jooksul laekunud ei ole, siis loeme tellimuse tühistatuks.


Kauba kohaletoimetamine ja rahvusvaheline tellimus.

Kaupa saadame Eesti posti -või Omniva kullerteenusena, kuna pakendid ei mahu pakiautomaatidesse. Kui soovite kaupasid tellida väljaspool Eesti Vabariigi territooriumit, siis lepitakse kohaletoimetamise viis ja saatekulu kokku eraldi, e-posti teel. 
Tellimuse täitmise ajaks on 5- 20 päeva alates arve tasumisest, kui tarneaeg peaks mingil põhjusel pikenema, anname sellest teile ka kohe teada. Erinevatel kaupadel on erinev tarneaeg, millest teavitatakse teid meili teel.


Tellimuse tühistamine

Teil on õigus tellimus tühistada 3 päeva jooksul alates tellimuskinnituse/ arve kättesaamisest. Selleks palume Teil saata meile vastavasisuline e-kiri aadressil info@fototapeet.eu

Kauba vahetamine või tagastamine.

 Kui soovite kaupa tagastada, või vahetada tuleb vastavasisuline avaldus saata 14 päeva jooksul aadressile info@fototapeet.eu, soovitame lisada ka kauba tagastamise põhjus. Kaupa on võimalik vahetada või tagastada 30 päeva jooksul alates selle kättesaamisest. Kaup tuleb tagastada originaalpakendis, koos kõikide markeeringutega ja samas seisukorras, nagu see oli kättesaamisel. Määrdunud, lõhutud või muul moel rikutud kaupa ei vahetata ümber ja selle tagastamisel ei ole Tellijal õigust nõuda talle raha tagastamist.

 NB! Tagastamisel kaasnev postikulu  kuni 10 € ulatuses jääb tarbija kanda. 

Tagastatud kauba eest kanname raha Teie pangaarvele hiljemalt 1 kuu jooksul peale tagastamisavalduse esitamist.


Isikuandmete kaitse

Fototapeet.eu ei edasta Teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud seadusandlusega sätestatud juhtudel.
Fototapeet.eu jätab endale õiguse kasutada Teie poolt saadetud andmeid Teile uudiskirjade ja pakkumiste edastamiseks. Samuti on meil õigus võitjate nimede avaldamiseks oma koduleheküljel, Fototapeet.eu kaupluse poolt korraldatud loosimiste raames.

 Kui tekib küsimusi toodete või tellimise kohta, siis võtke meiega ühendust info@fototapeet.eu ja me vastame neile rõõmuga.


Meeldivaid oste !
  

 Maksevõimalused läbi:


Või ülekandega: www.nordea.ee Swedbank SEB