Uudised on väärt jagamist

FOTOTAPEET AVARDAB RUUMI
Fototapeet on mistahes suuremõõtmeline kõrge resolutsiooniga kujutis, mis on trükitud spetsiaalsele paberile ja mõeldud kindlale pinnale – lakke, seintele, ustele, kappidele – liimimiseks. Fototapeedil on enamasti efektne kujutis näiteks loomadest, loodusest, linnatänavatest ja -vaadetest, abstraktsetest objektidest, mustritest ja tekstuuridest, kaunitest merevaadetest või ka perepiltidest.
FOTOTAPEET SOBIB NII KÖÖKI KUI MAGAMIS- JA ELUTUPPA
Seinte katmine fototapeediga on üks kõige lihtsamatest meetoditest kaunistada oma elu- ja tööruume ilusate kujutistega, mis mõjutavad inimest positiivselt, tõstavad tuju ning muudavad kodu stiilseks ja meeldejäävaks.
Fototapeedid sobivad nii elutuppa lastetuppa, magamistuppa kui ka kööki. Isegi vannitubadesse on paigaldatud fototapeete. Fototapeedid on kas paberist või fliismaterjalist ( non woven) – mõlema puhul on trükikvaliteet väga hea, kuid fliismaterjal on paberist vastupidavam ja tugevam ning Fototapeet.eu poolt pakutav fliistapeet on ka rohelise märgisega ning materjali valmistamisel on kasutatud ümbertöödeltavat materjali ja paberi protsent on kõrge, samuti on paigaldus kerge, sest liim kantakse otse seinale ja ka eemaldus võrreldes paberiga on lihtne, tapeet tuleb tervete paanidena seinast maha. Fototapeetide standardsuurused on erinevad, aga peamiselt on tegemist tervet seina katvate piltidega, alati on võimalik ka enda soovitud suuruses ja enda pildiga tapeet valmistada.
LEMMIKUTEKS ON MERE- JA LINNAVAATED
Enamasti kaetakse ainult üks sein fototapeediga, aga on ka lahendusi, kus fototapeet figureerib kogu ruumis. Esimesel juhul peaksid ülejäänud kolme seina värvitoonid harmoneeruma fototapeedil esinevate värvidega. Lihtsaim on kasutada heledaid neutraalseid toone nagu valge, helebeež või helehall, mis sobivad paljude fototapeetidega kokku.
Fototapeedid, mis on perspektiiviga või heledates värvides, annavad ruumikust juurde just väiksematele tubadele. Tumedates toonides fototapeedid teevad aga ruumi väiksemaks.
Inimeste lemmikud on eelkõige merevaated, mis avardavad ruumi ja panevad eksootilistele sihtkohtadele mõtlema. Samuti on populaarsed looduslähedased pildid, seevastu nooremad inimesed eelistavad pigem suurlinnade vaadetega ja abstraktseid fototapeete.
FOTOTAPEEDID ON EESTI SISEKUJUNDUSES HINNATUD
Eksklusiiv Kaubandus OÜ on Eesti ettevõte mis on nüüdseks turul tegutsenud ligi 10 aastat ning läbi Fototapeet.eu tegelenud eelkõige fototapeetide müügi ja valmistamisega. Järjest on lisandunud kaubavalikusse palju erinevaid fotopiltidega tooteid, seinapildid, kardinad, töötasapinna taguseid ja palju muud.
Fototapeet.eu paistab silma laia fototapeetide valiku poolest materjalidest saadavad nii silefliis-struktuur fliis- kui ka isekleepuvad tapeedid mis kuuluvad erinevatesse hinna- ja kvaliteediklassidesse.
Eksklusiiv Kaubandus OÜ veebilehel www.fototapeet.eu on võimalik tootevalikuga tutvuda ja osta endale meelepärane toode. Küsimuste korral võtke meiega kindlasti ühendust meilil teenindus@fototapeet.eu.

Väike valik eritellimusel valmistatud tapeetidest

Kommentaarid 6

IGlWzfycgKeXJ 18. november 2021
fZCTSgyEXMY
nCzAmyxUXNHTs 18. november 2021
abjCGVYENXvzOgmA
AcgCKTbsGnNhVu 1. detsember 2021
VBiHTKeFdxr
bgDFdwcJCMXUz 1. detsember 2021
LqQHczIDRvFE
cvpShimsUCyLubZT 22. november 2021
vwnNHxUShiX
TNkMRCpqcS 22. november 2021
yfnJLEYPOKzoiHMm
Loe lisaks
Email again:

Eelmine

Järgmine

Töötasapinna tagused

Jaga seda artiklit