Fotokardinad

Fotokardinad on uskumatult kaunid kardinad, millele on trükitud realistlikud prinditud pilt. Need aitavad teil luua kodus ainulaadse atmosfääri. Fototrükitud kardinate abil saate hõlpsasti muuta interjööri ja lisada oma ruumi midagi erilist. Meie fotokardinad on toodetud EL-is ja valmistatud kvaliteetsest polüesterkangast.

Valida saab kolme tüüpi kanga vahel:

Poolläbipaistev – on kõige populaarsem kangas fotokardinate valmistamiseks. See laseb läbi umbes 30% päikesevalgust. Kanga tihedus on 170 g/sq.m, ehk 70% valguskindel. 

Sifoon - on kerge läbipaistev kangas tihedusega 40 g/m2. Sifoonist läbipaistvad kardinad on õhukesed ja pehmed

Pimendav – on drape kangas, millel on läbipaistmatud ja valguskindlad omadused. Kui soovid päikesepaistelisel päeval tuppa poolpimedust tekitada, aitavad seda teha pimendavad kangast kardinad. Kanga tihedus on 300 g/m2 ehk100% valguskindel.

Kardinaid saab valmistada igas mõõdus ja nii mitme osalisena kui soovite

Kardinad saate kätte valmiskujul ja sobiva kinnitusena, valikus on kardinapael ( laius 5cm), tasku ( laius 5 cm ), aaskinnitus ( aasa pikkus 5cm, sobib 3cm läbimõõduga kardinapuule). 

Kõik meie tooted on korralikult õmmeldud.
Kardinaid saab pesta pesumasinas (30-40 kraadi C).
Triikige neid madalaimal temperatuuril.
Valmistamise aeg peale tellimuse kinnitamist 1,5-2 nädalat.

* Meie kuvatavatel näidispiltidel on võimalikult täpne värv. Arvutimonitoride erinevuste tõttu ei saa me aga vastutada 100% toote ja ekraani värvide erinevuste eest.

Kui soovite tellida kardinat, siis meeldiva faili võid leida endale meie näidiste valikust või siit: https://accounts.shutterstock.com/

Kopeeritud pilt või faililink saada meile: teenindus@fototapeet.eu või läbi alloleva sõnumivormi koos soovitud mõõdu ja materjalivalikuga hinnapakkumise saamiseks. 

Näidiste valik ja hinnad ruutmeetrile vastavalt materjalile.
Poolpimendav: 1m2- 21,99eur
Pimendav: 1m2- 27,99eur
Sifoon: 1m2- 24,99eur
Sorteeri:
Otsing:
Email again: