Paneelkardinad

Paneelfotokardinad - see on ainulaadne võimalus ühendada oma akna funktsionaalsus, tõhusus, mugavus hubasuse ja prestiižse välimusega.

Fototrükiga paneelkardinad mitte ainult ei takista ultraviolettkiirte tungimist ruumi, kaitstes mööblit pleekimise eest, vaid neil on ka dekoratiivne funktsioon, muutudes interjööri esiletõstmiseks. Ühe käeliigutusega muutub pilk väljas imeliseks lillelagendikuks, suurepäraseks panoraamvaateks või vapustavale linnavaateks.

Paneelkardinaid saame valmistada 4 erineva laiusega paneelidest: 40, 50, 60 või 70 cm
- Saate valida paneeli kõrguse vahemikus 140 cm kuni 300 cm
- Kõik meie tooted on kvaliteetsete õmblustega. Õmbleme spetsiaalse läbipaistva niidiga
- Alumiiniumlatt on raskuslatina paneelide all ääres (saate selle paneelide pesemisel kergesti välja võtta)

Valida saab kahte tüüpi kanga vahel:

Poolläbipaistev - see on kõige populaarsem kangas fotokardinate valmistamiseks. Igasugune polüesterkardina kujundus näeb välja kolmemõõtmeline ja realistlik. Sellest kangast valmistatud kardinad aitavad teil eredal päikesepaistelisel päeval varjuda otsese päikesevalguse eest. Kanga tihedus on 170 g/sq.m. Valguskindel 70%.

Pimendav – sellel on läbipaistmatud ja valguskindlad omadused. Sellel kangal olevad pildid ärkavad ellu ja annavad ruumile mõõtmeid. Kanga tihedus on 300 g/ sq.m . 100% valguskindel

Paneelkardinad kinnitatakse paneelkarina siinidele ( siinid ei kuulu komplekti), spetsiaalse  takjakinnitusega. Takjakinnis on meie poolt kardinatele õmmeldud, kui soovite aga paneelkardinat teise kinnitusega siis saame pakkuda:

-kardinapael ( laius 5cm),

-tasku ( laius 5 cm ),

-aaskinnitus ( aasa pikkus 5cm, sobib 3cm läbimõõduga kardinapuule).

Kõik meie tooted on vastupidavad:
- nad ei tuhmu päikese käes,
- ei anna pesus värvi(hooldustingimustel),
- ei kaota kuju.
Hoolduse tingimused:
- peske esemeid pesumasinas temperatuuril 30-40 kraadi C,
- ärge kasutage pesemisel valgendit,
- triikige esemeid madalaimal temperatuuril.

* Meie kuvatavatel digipiltidel on võimalikult täpne värv. Arvutimonitoride erinevuste tõttu ei saa me aga vastutada tegeliku toote ja ekraani värvide erinevuste eest.

Kui soovite tellida paneelkardinat, siis meeldiva faili võid leida endale meie näidiste valikust või siit: https://accounts.shutterstock.com/

Kopeeritud pilt või faililink saada meile: teenindus@fototapeet.eu või läbi alloleva sõnumivormi koos soovitud mõõdu ja materjalivalikuga hinnapakkumise saamiseks.

Sorteeri:
Otsing:
Email again: